Cennik szaf na wymiar Katowice Indeco. Ile kosztuje szafa na wymiar?


Jak sama nazwa wskazuje projektujemy meble na wymiar dlatego często dostajemy zapytanie ile kosztuje metr szafy? Otóż odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta jak by się wydawało - ponieważ metr metrowi nie równy - cena zabudowy szafy bądź garderoby zależy od wielu czynników:


  • Wymiary pomieszczenia, wnęki lub mebla wolnostojącego.
  • Rodzaju systemu drzwi przesuwnych (stalowy lub aluminiowy) lub innych drzwi i zawiasów montowanych w zabudowie.
  • Rodzaju materiałów użytych w wypełnieniu drzwi przesuwnych: płyta, szkło lacobel, lustro, grafika, ratan bambus bądź inne.
  • Rodzaju i koloru płyty meblowej użytej do wykonania mebla.
  • Dodatkowych akcesoriów takich jak szuflady, kosze, pantografy, wieszaki oraz wiele innych.
  • Skomplikowania montażu i krzywizn na ścianach.

W garderobach na wymiar tak naprawde liczy się każdy milimetr, a cenę dyktują państwa potrzeby i oczekiwania. Bardzo często się zdarza, że szafa o średnim wymiarze 2m ma dużą rozbierzność cenową. Spowodowane jest to tym, że w jednej z nich mamy przykładowo jedną ściankę działową, pawlacz, 4 drążki i 2 drzwi, a w drugiej mamy 2 drzwi z grafiką, 10 szuflad, 8 półek, wieszak na spodnie i pantograf, przegrode gospodarczą i 2 ścianki działowe - taka szafa będzie 2 razy droższa mimo tych samych wymiarów.


Nasz pomiar jest darmowy, a cena szafy nie ulega podwyższeniu ze względu na daleki dojazd.

Poneważ obsługujemy nie tylko Katowice ale także cały Śląsk dojeżdżamy do Państwa bez dodatkowych kosztów - niedosyć, że nasze szafy nie są przez to droższe to mamy najniższe ceny w całym regionie ponieważ jesteśmy bezpośrednim producentem Indeco AP1. Wykonujemy setki zabudów rocznie biorąc na siebie koszty dojazdu w najdalsze miejsca województwa.


Dlaczego mamy najlepsze ceny szaf w rejonie?

Wierzymy w nowoczesny model biznesu dlatego ograniczyliśmy koszty utrzymania oraz produkcji do minimum - nie posiadamy kosztownych ekspozycji, dlatego klienci nie muszą płacić za ich utrzymanie w cenie szafy. Wszystkie czynności, które odbywają się na ekspozycji wykonujemy u klienta: wstępny projekt, wycena, wybór kolorystyki oraz materiałów - nie musisz wychodzić z domu i tracić czasu, to my przyjedziemy do Ciebie. Jeśli jednak nie możesz się zdecydować odrazu odwiedź nasz salon sprzedaży w Katowicach.


Co wpływa na koszt szafy?

Głównym czynnikiem dyktującym cenę szafy są drzwi przesuwne: system jezdny z obramowaniem oraz rodzaj wypełnienia. Kolejnym istotnym czynnikiem

jest rodzaj zabudowy - jeśli jest to wnęka pełna i ma ściany z prawej, lewej oraz z tyłu lub jest to szafa na całą ścianę od prawej do lewej, zupełnie zbędne jest wykonanie pełnych boków, podłowgi, pleców i sufity ( oczywiście możemy to zrobić na życzenie klienta) co znacząco redukuje jej koszty. Zupełnie inaczej jest jeśli szafa jest pełna ma wszystkie boki podłogę sufit i plecy. Następnym czynnikiem jest wyposażenie, które może być zupełnie standardowe lub bardzo skomplikowane i kosztowne w zależności od potrzeb zabudowy i elementów użytych np: szuflady na prowadnicach z hamulcem i dociągiem, wysuwne elementy jak wieszaki, pantografy czy oświetlenie.

Nawet 30% taniej niż u konkurencji - zadzwoń i sprawdź sam!