Szafy na wymiar Indeco Chorzów - garderoby wnękowe, przesuwne i do zabudowy.


Szafy na wymiar Chorzów – wykonujemy realizację szaf wnękowych do zabudowy z drzwiami przesuwnymi Indeco na terenie Chorzowa oraz całego Śląska. Zamawiając u nasz szafę na wymiar mają Państwo gwarancję najniższej ceny - jesteśmy bezpośrednim producentem szaf Indeco - nie damy pobić naszych cen. Termin realizacji wynosi od 10 do 21 dni w zależności od projektu oraz ilości zamówień w danym okresie.

Oprócz szaf wnękowych na wymiar oferujemy również meble kuchenne, komody, pawlacze, drzwi przesuwne, regały, biblioteczki i inne zabudowy meblowe. Dojeżdżamy do klienta na darmowy pomiar garderoby. Podczas spotkania w domu klienta projektujemy szafę dostosowaną do Państwa potrzeb, doradzamy odpowiednie wnętrze, przedstawiamy wzorniki dostępnych materiałów oraz kolorów. Kiedy wymiary zabudowy meblowej zostały pobrane, a szczegóły odnośnie projektu są ustalone – wyceniamy szafę i możemy podpisać umowę.

Aby umówić się na pomiar w Chorzowa zadzwoń do naszego konsultanta. Miasto Chorzów obsługuje:

+48 730710189
Indeco Chorzów - szafy wnękowe na wymiar.

Najlepsze ceny!

Jesteśmy pewni swoich cen!

Posiadamy najniższe ceny na szafy wnękowe na wymiar w systemie Indeco. Nie damy pobić naszych cen - jeżeli masz konkurencyjną ofertę na ten sam produkt (projekt,materiały, montaż, drzwi indeco) obniżymy naszą cenę.

Gwarancja 5 lat

Wiemy jak ważna jest niezawodność produktów i bezpieczeństwo zakupów. Dlatego też nasze szafy przesuwne INDECO wyposażamy w systemy jezdne na które przysługuje Państwu aż 5 lat gwarancji.

Systemy INDECO posiadają trwałość pozwalającą na 50.000 pełnych cykli otwarcia i zamknięcia.

Dlaczego my?

Pomiar 6 dni w tygodniu od 8 do 20 – wybierz godzinę!
Szybka realizacja! 10-20 dni.
Darmowy pomiar, projekt i wycena na terenie całego Śaskal!
Doświadczenie, doradztwo i montaż.
Pełna oferta:

Nawet 30% taniej niż u konkurencji - zadzwoń i sprawdź sam!